fotorealistické architektonické a produktové vizualizácie

3D návrhy exteriéru (domov, záhrad…) aj interiéru ( celý byt, kuchyne, obývačky…). Vyhotovujú ich externí spolupracovníci, profesionáli v oblasti 3D vizualizácie a animácie.

Služba zameraná pre tých, ktorí chcú vidieť ako bude vyzerať ich nový plot, chodník, záhrada, výklad… ešte pred jeho samotnou realizáciou. Aj tu platí naše heslo:


„Lepšie raz vidieť ako dvakrát prerábať…“

Ako na to:

1.  Fotografie objektu (príp. projektovú dokumentáciu) v dobrom rozlíšení (cca 1MB) pošlite na mail: ahvizual@gmail.com.

Je lepšie poslať viacero fotografií z rôznych pohľadov na objekt (dom, záhradu) a tiež fotografiu objektu so širším okolím – aby sme si vytvorili celkovú predstavu o kompozícii objektu a vyhli sa tak nevhodnému zladeniu s okolím. Aký a koľko pohľadov (fotografií) si necháte spracovať je na Vás.

2.  Do objednávky tiež napíšete Vaše predstavy o materiáloch, ktoré chcete použiť (napr. červená zámková dlažba, kovová bránka model xxx)

3. Po prijatí objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovať, stanovíme cenu a dohodneme si detaily zákazky.

4. Do 7 – 10 dní (závisí to od náročnosti projektu) od telefonického kontaktu vypracujeme návrhy. Tie zašleme v zmenšenej podobe spolu s ochranným vodoznakom na Vašu mailovú adresu.

5. Po obdržaní stanovenej sumy na účet (alebo po poslaní dokladujeho zaplatení) Vám všetky návrhy pošleme v plnej kvalite bez vodoznaku na Váš mail.